Ostatnia kolejka Orlików i Młodzików

W ramach ostatniej ligowej kolejki w Czwartek na hali z Częstochowską Victorią zagrał zespół Orlików, natomiast w Piątkowe przedpołudnie na boisku ostatni mecz ligowy z Amatorem Golce rozegrała drużyna Młodzików.

Po pierwszych minutach meczu rozgrywanego z powodu kiepskich warunków atmosferycznych na hali w okręgowej lidze Orlików pachniało sporą sensacją. Na prowadzenie w tym meczu dwukrotnie wychodzili goście. Z minuty na minutę inicjatywę przejmowali i wracali na właściwe tory młodzi piłkarze UKS. Efektywnie ligę zakończył zespół Pawła Rycharskiego pokonując Victorię różnicą kilku bramek, wygrywając tym samym ligę i awansując do 3 ligi wojewódzkiej.

Zmotywowani na ostatni mecz wyszli również piłkarze z zespołu młodzików, pamiętając wyjazdową porażkę z amatorem 0:3. Na boisku we Wręczycy zespół Amatora nie miał jednak już nic do powiedzenia. Od pierwszej do ostatniej minuty konsekwentnie UKS budował swoją przewagę. Wynik końcowy to 5:1 a na brawa zasługuje świetne rozegranie stałych fragmentów po których padły 3 bramki.