LM: AS Przystajń 3:4 UKS Sokół

Zawodnicy Młodzików przełamali złą passę i w wyjazdowym meczu pokonali rówieśników z Przystajni. Mecz był bardzo wyrównany, ciekawy dla oka pomimo ciężkich warunków atmosferycznych.

Brawo dla Zespołu za walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Nie ustrzegliśmy się jednak w meczu błędów wynikających z nieodpowiedzialnego zachowania w fazie budowania akcji ofensywnych czego konsekwencją były kontrataki Zespołu Gospodarzy. Po przegranej w Golcach i Ostrowach, gdzie nie byliśmy w stanie strzelić bramki tym razem zmiany w ustawieniu i Taktyce sprawiły, że UKS zagrał dużo ofensywniej niż poprzednio i jak widać przyniosło to efekt. W sobotę do Wręczycy na ligowy mecz przyjedzie lider Tabeli Częstochowska Victoria.