Nabór do grup Bambini

W związku z dużym zainteresowanie treningami najmłodszej grupy, Uczniowski Klub Sportowy Sokół Wręczyca otwiera drugą grupę Bambini i ogłasza nabór! Miejsc zostało naprawdę niewiele.

Zarówno w pierwszej jak i drugiej grupie trenować będzie 12 młodych adeptów, adeptek piłki nożnej. Wszystko wskazuje na to, że treningi w tych grupach prowadzić będą Karol Pikoń oraz Jakub Głąb. Przewidywane zamknięcie naboru i ogłoszenie list z podziałem na grupy zaplanowano na Piątek 21 Października. Przypomnijmy, że w najmłodszych grupach treningowych zajęcia mają na celu przybliżenie Uczestnikom podstawowych umiejętności piłkarskich w oparciu o różnego rodzaju gry i zabawy. Ostatni trening naborowy odbędzie się w Piątek na HALI ZS we Wręczycy Wielkiej. Będzie to także ostatnia w tym roku szansa by zapisać do Klubu swoją pociechę. Zapraszamy!